Ereleden

LUMBEECK BEN

Probian 19-11-1990

Stichtend lid

Past-President 1999/2000

Erelid 01-01-2016

 

CYPERS  RAYMOND

cypers

Probian 25-05-1991

Past-President 1998/1999

Ereteken George Dick nr 10

Erelid 01-01-2015

 

CORNELIS JEAN

Probian 25-11-1992

Kascommissaris

2010/2013

Erelid 01-01-2017

 

JANSSENS PAUL

Probian 13-01-1994

Past-President

2008/2009

Erelid 01-01-2017

 

SMETS WILLY

Probian 23-06-1999

Past-President 2002/2003

Secretaris 1999-2002

Erelid 01-01-2016

 

VAN DEN BOSCH EDDY

Probian 09-04-2003

Erelid 01-01-2007

 

 

 

BEKAERT LUCIEN

Probian 09-07-2003

Erelid 01-01-2013

 

 

 

VANDERSTAPPEN FRANÇOIS

Probian 16-06-2007

Erelid 01-01-2011

 

 

 

VALVEKENS ROBERT

Probian 09-07-2008

Erelid 01-01-2017

 

 

DUSON FRANÇOIS

Probian 08-06-2016

Erelid 01-01-2018